Cieszyński portal sportowy - siatkowka

KS Płomień Przystajń pokonany
09.02.2021
Sala sportowa al. Jana Łyska
W minioną sobotę (6 lutego 2021 roku) nasi siatkarze we własnej hali zmierzyli się z drużyną KS Płomień Przystajń. Po udanym, wygranym do 15 pierwszym secie, nadszedł zdecydowanie słabszy w wykonaniu ekipy Michała Zająca drugi, w którym przewaga gości sięgała nawet siedmiu punktów, a ostatecznie zakończył się przegraną gospodarzy 19:25. Od początku trzeciej partii powróciła dobra gra „naszych” co pozwoliło im wygrać dwa kolejne sety i cieszyć się z trzech zdobytych punktów i zwycięstwa 3:1 (15,-19,17,22).

Talent Sferawent Cieszyn w składzie Michał Zając, Maciek Michalik, Mateusz Czyż (k), Kacper Urbańczyk, Marek Polok, Przemek Ząber, Mikołaj Skotarek, Tomek Raszka, Szymon Czapla, Piotrek Głuszek i Szymon Białek do zwycięstwa poprowadził trener Włodzimierz Madej. Trenerom i zawodnikom gratulujemy!

Tego dnia, oprócz wygranej mogliśmy się również cieszyć z udanej transmisji meczu w serwisie internetowym You Tube.