Cieszyński portal sportowy - siatkowka

Zwycięskie seniorki
19.03.2018
Piekary Śląskie

W miniony weekend seniorki Victorii Cieszyn pojechały do Piekar Śląskich, aby zmierzyć się z tamtejszym UKS Netem. Wyjazd okazał się bardzo udany, bowiem nasze siatkarki rozbiły swoje rywalki 3:0 (25:22, 25:9, 28:26). Przewaga cieszyńskich siatkarek była bezapelacyjna, co szczególnie było można zaobserwować podczas trwania drugiego setu. Nasze dziewczyny od początku do końca grały na wysokim poziomie i nie dając rywalkom żadnych szans wygrały tego seta do 9. Wyrównana walka miała miejsce dopiero w trzecim secie, gdzie cieszynianki wygrały na przewagi 28:26. Co istotne było to 17 zwycięstwo Victorii Cieszyn w 21 spotkaniach!

Już w najbliższy czwartek (22 marca) o godzinie 17.00 seniorki Victorii Cieszyn wyjadą do Dąbrowy Górniczej, aby w zaległym meczu I Ligi Śląska Kobiet zagrać z tamtejszym MKSem.