Cieszyński portal sportowy - siatkowka

Z Jaworzna przywieźli punkt
25.11.2020
Jaworzno

O końcowym wyniku sobotniego (21.11.2020) wyjazdowego pojedynku siatkarzy Talent Sferawent Cieszyn z UKS Jedynką Jaworzno zadecydował piąty set, w którym lepsi okazali się gospodarze. Po miesięcznej przerwie w grze podopieczni Michała Zająca z trudem odbudowują formę z początku sezonu. Jest coraz lepiej, co potwierdza zdobyty w Jaworznie punkt. Mimo trzech przegranych w tabeli ligi cieszyniacy zajmują rewelacyjne, jak dla beniaminka, trzecie miejsce. Przed naszymi siatkarzami już w sobotę  (28.11.2020) ostatni mecz w tym roku w roli gospodarzy z LKS Olimpia Włodowice.

UKS Jedynka Jaworzno – Talent Sferawent Cieszyn 3:2 (25:22, 16:25, 25:20, 18:25, 15:12)