Cieszyński portal sportowy - siatkowka

Udany początek marca siatkarek
12.03.2020

Drużyna młodziczek siódmego marca rozegrała swój ostatni turniej w tym sezonie w Jastrzębiu. Nasz zespół przegrał 0:2 (10:25,18:25) z gospodarzami, ale również wygrał 2:1 (25:20, 15:25, 15:11) z MUKS Sari Żory II. Zespół kadetek czwartego marca bez problemu pokonał u siebie KS Polonia Łaziska Górne 3:0 (25:15, 25:9, 25:9). Szczególnie cieszą dwa sety wygrane po 25:9. Młoda drużyna seniorek także ma powody do radości. Za nią bardzo intensywny weekend, w którym rozegrała dwa mecze, jeden w piątek, drugi w sobotę. W Imielinie szóstego marca nasz zespół po walce przegrał nieszczęśliwie 1:3 (24:26, 20:25, 25:23, 17:25). Zawodniczkom nie brakowało determinacji, dlatego szczególnie szkoda pierwszego seta przegranego w końcówce na przewagi. Natomiast niespodziewanie w sobotę siódmego marca seniorki Victorii Cieszyn pokonały dużo wyżej notowany BKS Stal Bielsko Biała 3:1 (28:26, 22:25, 25:23, 25:23) na wyjeździe. Wynik pokazuje jak bardzo wyrównaną walkę w 1 Lidze Śląskiej nasz zespół odbył, aby wywieźć z trudnego terenu całą pulę trzech punktów. Zatem początek marca był udany.