Cieszyński portal sportowy - siatkowka

Szacunek dla dziewczyn!
17.01.2022
Czechowice-Dziedzice

16 stycznia 2022 roku juniorki VC Victorii MOSiR Cieszyn rozegrały ostatni mecz ćwierćfinałowy Mistrzostwa Śląska Juniorek! Mecz jakże dramatyczny, w którym nasze dziewczyny przeżywały istną sinusoidę emocji. Po wygranym pierwszym secie, nastąpił delikatny przestój w grze naszych zawodniczek, które przegrały dwie kolejne partie. Jednak nie poddały się i podniosły z kolan wygrywając czwartego seta, a w tie-breaku potwierdziły swoją bardzo dobrą formę, którą prezentują od początku ćwierćfinałowych zmagań. Przypomnijmy, że dziewczyny wygrały wszystkie 3 mecze ćwierćfinałowe i awansowały do półfinałów rozgrywek!

Wielkie brawa dla zawodniczek i trenerów!

Wyniki meczów ćwierćfinałowych:

VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Sokół'43 Katowice 3:1 (25:17, 25:20, 22:25, 25:18)

MKS Dąbrowa Górnicza II - VC Victoria MOSiR Cieszyn 1:3 (25:21, 19:25, 19:25, 19:25)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Czechowice-Dziedzice 3:2 (25:23, 21:25, 20:25, 25:19, 15:10)