Seniorki znów bez punktów, młodsze siatkarki z pełną pulą
26.10.2021
Cieszyn, Rybnik, Imielin

Młodziczki wygrywają

23 października w sali sportowej przy al. J. Łyska 21 w Cieszynie, młodziczki VC Victorii MOSiR Cieszyn pełniły rolę gospodyń podczas kolejnego turnieju ligowego w tej kategorii wiekowej. Rywalkami naszych dziewczyn były ich rówieśniczki reprezentujące UKS Jedynkę Ryvbnik oraz JKS SMS Jastrzębie. Cieszynianki wygrały oba mecze w stosunku 2:1 i tym samym znalazły się na drugim miejscu w tabeli z 7 punktami. Kolejny turniej siatkarki z Cieszyna rozegrają w Rybniku 20 listopada.

VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Jedynka Rybnik 2:1 (25:14, 24:26, 15:7)

JKS SMS Jastrzębie - VC Victoria MOSiR Cieszyn 1:2 (15:25, 25:18, 7:15)

Juniorki gromią

21 października juniorki cieszyńskiego klubu siatkarskiego rywalizowały w Rybniku z UKS Jedynką. Nasze dziewczyny pewnie, łatwo i szybko pokonały rywalki 3:0. Rybniczanki zdołały zdobyć maksymalnie 10 punktów w trzecim secie, wcześniejsze przegrały do 7 i do 6. Brawo dziewczyny! Kolejny mecz juniorki rozegrają 4 listopada w Bielsku-Białej z tamtejszym BKS-em.

UKS Jedynka Rybnik - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:3 (7:25, 6:25, 10:25)

Seniorki znów bez punktów

24 października seniorki w Cieszynie rywalizowały o ligowe punkty z Imielinem. Niestety nasze dziewczyny były w stanie tylko w drugim secie walczyć jak równy z równym. Dziewczyny muszą szybko wyciągnąć wnioski i zacząć znowu punktować, żeby czołówka tabeli za bardzo im nie odjechała.

VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Imielin 0:3 (13:25, 22:25, 12:25)