Cieszyński portal sportowy - siatkowka

Przegrana ze Szczyrkiem
04.12.2017
Sala sportowa al. Jana Łyska

W piątkowy wieczór (1.12.2017) siatkarki SMS PZPS Szczyrk pokonały VC VICTORIA Cieszyn 3:1 i tym samym zakończyły serię 7 zwycięstw z rzędu cieszyńskiej drużyny. Cieszynianki w 2-gim secie nawiązały równorzędną walkę i wygrały go do 20. Podobnie było przez większość czwartej partii, ale przy stanie 19:21 drużyna gości zagrała skuteczniej i wygrała do 19. Pierwszy i trzeci set to pewne wygrane zawodniczek ze Szczyrku do 15 oraz 11. Wygrana w Cieszynie spowodowała, że aktualnie to Szczyrk prowadzi w tabeli grupowej mając na koncie 2 punkty więcej niż nasz zespół.

VC VICTORIA CIESZYN - SMS PZPS SZCZYRK 1:3 (15:25; 25:20; 11:25; 19:25)

Skład: M. Graff, W. Pniok, S. Wiecheć, P. Wróbel, A. Adamczyk, M. Husarek, J. Gibiec (libero), J. Szostakow (libero), D. Kaczmarska, K. Kupka, P. Glajc, P .Zorychta.
Trener: Andrzej Husarek, Grzegorz Kosatka