Cieszyński portal sportowy - siatkowka

Płomień zgasł
05.10.2020
Przystajń, ul. Szkolna 9

3 października siatkarze Talent Sferawent Cieszyn mierzyli się na wyjeździe z ekipą KS Płomień Przystajń w ramach rozgrywek I Ligi Śląska Mężczyzn. Płomień nadziei na zwycięstwo z cieszyńską drużyną świecił bardzo jasno, ponieważ gospodarze byli pozytywnie nastawieni po zwycięstwie w pierwszej kolejce nad Włodowicami. Jednak nasi siatkarze bardzo szybko ten płomień zgasili wygrywając pierwszego seta 25:18. W drugim secie cieszyniacy pozwolili gospodarzom zdobyć kilka punktów więcej i ostatecznie wygrali tę partię 25:21. Dopiero w trzecim secie gospodarze postraszyli naszych siatkarzy i wygrali 25:17. Czwarty set okazał się być ostatnim - cieszyniacy wygrali 25:21 i cały mecz 3:1.

To druga wygrana cieszyńskiego zespołu w dwóch meczach tego sezonu. Brawo Panowie! Oby tak dalej!

Podopieczni Michała Zająca wystąpili w składzie: Maciek Michalik, Michał Zając, Patryk Chmiel, Mateusz Czyż (k), Kacper Urbańczyk, Arek Droździk, Marek Polok, Przemek Ząber, Mikołaj Skotarek, Tomek Raszka, Szymon Czapla i Szymon Białek.