Cieszyński portal sportowy - siatkowka

Pierwsza wygrana w półfinale!
23.01.2018
Dąbrowa Górnicza

W swoim pierwszym meczu półfinałowego turnieju Mistrzostw Śląska rozgrywanego w Dąbrowie Górniczej, cieszyńskie juniorki wygrały z UKS SOKÓŁ '43 Katowice 3:1. Przez pierwsze 2 sety nasze zawodniczki panowały nad wydarzeniami na parkiecie odnosząc w obu zasłużone zwycięstwa. 3 set rozpoczął się od kilku punktowego prowadzenia katowiczanek. Cieszynianki systematycznie odrabiały straty ale wystarczyło to tylko do doprowadzenia do stanu po 24. Najważeniejsze punkty w tym secie zdobyły jednak rywalki i na tablicy pojawił się wynik 2:1. Czwarta partia rozpoczęła się podobnie jak 2 pierwsze - od przewagi podopiecznych trenera Husarka. Dziewczyny zagrały najlepszy set w tym meczu pozwalając przeciwniczkom na zdobycie tylko 15 punktów. Tak więc 3 punkty jadą do Cieszyna. Niestety, w połowie drugiej partii kontuzji doznała nasza rozgrywająca. Miejmy nadzieję, że Sandra szybko wróci do pełni zdrowia i na siatkarskie parkiekty.

VC VICTORIA Cieszyn- UKS SOKÓŁ '43 Katowice 3:1 (25:22; 25:20; 24:26; 25:15)

Skład: M. Husarek, D. Kaczmarska, S. Wiecheć, P. Glajc, P. Wróbel, K. Kupka, K. Nosal (libero), J. Szostakow (libero), M. Hankus, J. Brudny, M. Bondarenko, L. Kozyra, W. Kubica.
Trener: A. Husarek

Już dzisiaj (23.01.18) o godz. 18:00 przed zawodniczkami VC VICTORII kolejny mecz - tym razem z faworytem naszej grupy - pierwszą drużyną MKS Dąbrowa Górnicza.