Cieszyński portal sportowy - siatkowka

Nie dały rady
24.01.2018
Dąbrowa Górnicza

W swoim drugim półfinałowym meczu juniorki VC VICTORIA zmierzyły się z faworyzowanym pierwszym zespołem MKS Dąbrowa Górnicza. Po godzinie gry ze zwycięstwa 3:0 cieszyły się gospodynie. Mniej więcej do połowy pierwszego i drugiego seta gra toczyła się punkt za punkt. Jednak potem na parkiecie dominacja dąbrowianek nie podlegała dyskusji. Przewyższały one cieszyńską drużynę zarówno siatkarsko jak i fizycznie. Gospodynie wygrały jak najbardziej zasłużenie i dzięki kolejnym 3 pkt zapewniły sobie miejsce w finale.

Podopieczne trenera Husarka już dzisiaj (24.01) o 15:30 powalczą z drugą drużyną MKS-u o 2 miejsce w tabeli gwarantujące bezpośredni awans do finału Mistrzostw Śląska Juniorek.

W pierwszym wtorkowym meczu nasze dzisiejsze rywalki pokonały UKS SOKÓŁ '43 Katowice 3:0 Dla katowiczanek to druga porażka w turnieju, która definitywnie zamyka im drogę do finału.

MKS Dąbrowa Górnicza - VC VICTORIA Cieszyn 3:0 (25:13; 25:13; 25:10)

Skład: M. Husarek, D. Kaczmarska, P. Glajc, P. Zorychta, P. Wróbel, K. Kupka, J. Szostakow (libero), K. Nosal (libero), L. Kozyra, N. Pońc, M. Hankus, J. Brudny, M. Bondarenko, E. Kubica.
Trener: A. Husarek