Cieszyński portal sportowy - siatkowka

Goście wyszarpali punkty w Cieszynie
20.11.2023
Hala sportowa - Uniwersytet Śląski

18 listopada 2023 roku w hali Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie doszło do pojedynku 1 Ligi Śląska Mężczyzn, w którym zmierzyły się drużyny Talent Sferawent Cieszyn i Tauron Norwid Częstochowa. Bardzo dobrze ten mecz otworzyli siatkarze z Cieszyna wygrywając pierwszego seta do 16. Drugi set to już była walka na przewagi, w której goście zaczęli grać na swoim poziomie. Ten set padł łupem gospodarzy i wydawało się, że mają drogę otwartą do zwycięstwa 3:0. Niestety kolejne trzy sety wygrali goście z Częstochowy i to oni mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Nasi siatkarze z pewnością będą chcieli odkupić winy w kolejnym meczu, który już w najbliższą sobotę 25 listopada odbędzie się w Miasteczku Śląskim. Trzymamy kciuki!

Talent Sferawent Cieszyn - Tauron Norwid Częstochowa 2:3 (25:16, 30:28, 19:25, 22:25, 10:15)